Estetik Cerrah Op.Dr Cenk Tokat kombine estetik ameliyatlar

Ana Sayfa Dr.Cenk Tokat Estetik Cerrahi Ameliyatsız Estetik
Estetik Ücretleri Muayenehane İletişim Aesthetic Surgery
Estetik ameliyatlar

Göz kapağı estetiği

Kaş kaldırma

Alın germe

Yüz germe

Kulak estetiği

Burun estetiği

Dudak estetiği

Çene estetiği

Göğüs büyütme

Göğüs dikleştirme

Göğüs küçültme

Jinekomasti

Karın germe

Liposuction

Kol estetiği

Popo estetiği

Bacak estetiği

Kombine ameliyatlar

Botoks uygulamaları

Dolgu uygulamaları

İz düzeltme

Ben alımı

 

Kombine estetik ameliyatlar

Çoklu estetik ameliyatlar

Yüz ve vücut şekillendirmede istenen değişime ulaşabilmek için bazen tek estetik ameliyat yeterli olmayabilir. Bu durumda adayın beklentileri, cerrahın önerileri doğrultusunda  aynı seansta iki veya daha fazla ameliyat yapılabilir.

Karın germe estetiği, göğüs estetikleri, liposuction, kol germe ameliyatı, diğer yüz estetikleri birlikte yapılabilir. Burada iki önemli noktaya dikkat edilmelidir; ameliyatlar birbirinin iyileşme sürecini etkilememelidir, ameliyat ile anestezi süreci hastayı zorlamamalıdır.

Hamilelik gebelik gibi süreçler bayanlarda göğüs, karın bölgesinde deformasyonlara, basende yağlanma gibi şikayetler yol açar. Benzer şikayetleri olan kişilerde, tıbbi olarak engel durumları yoksa aynı seans içinde göğüs dikleştirme-küçültme, karın germe beraber yapılabilir. Adayın uygun olması durumunda buna liposuction da eklenebilir. Yada yüz gençleştirme işlemlerine ek olarak vücut şekillendirme ameliyatları eklenebilir. Burada hasta uzamış tek anestezi altında istediği birden fazla değişimi elde edebilir. Böylece tek iyileşme sürecinde daha fazla değişme yaşanabilir.

Aynı anda birkaç estetik  ameliyatın yapılması durumunda, her estetik ameliyata ait süreç vede iyileşme gibi genel bilgilerde bazı etkileşimler değişimler olacaktır. Mesela karın bölgesine sadece liposuction yapılacak ise her bölgeye müdahale edilebilirken aynı kişide karın germe estetiği de yapılacaksa karın ön kısmına liposuction yapılması iyileşme döneminde sorunlara, uzamaya yol açabilecektir. Karın germe ile birlikte uyluk germe işlemi aynı anda yapılır ise hem hastanın erken dönemde yaşayacağı zorluklar artacak, hem de her iki ameliyat bölgesinin birbirinin iyileşmesini kötü yönde etkileme riski artacaktır.

Çoklu estetik ameliyat düşünen adaylar bu işlemlerin aynı anda veya ayrı seanslarda yapılabilmesiyle ilgili en sağlıklı bilgiyi doktorlarından alabilirler.

 

Ana sayfa Yukarı Estetik cerrahi İletişim
 

 

 

Yasal Uyarı: Bu sitedeki bilgi, yorum ve resimler, bilgilendirme amaçlı olup, reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.

Site içeriğinin kopyalanması ve kullanılması yasaktır.    Bu sitenin son güncelleştirilme tarihi 13/01/18 izmir

favicon estetik ameliyatlar